Oven-Baked Tradition

V čem je naše krmivo jiné

Naše krmivo pro kočky a psy se odlišuje procesem výroby - pomalým pečením v peci a taky našim citem pro detaily a snahou vyrobit dokonalé krmivo.

Naše tradiční pečení krmiva v peci není jediným rozdílem, který odlišuje naše krmiva od běžných extrudovaných krmiv. Rozdílem je i náš cit pro dokonalost.

Na rozdíl od většiny krmiv, která jsou vyráběna procesem extruze, je krmivo pro kočky a psy Oven-Baked Tradition™ připravováno pomalým pečením v peci při nízkých teplotách. Tento proces přípravy dělá naše krmivo jedinečným a nejlepším pro Vaše domácí mazlíčky. Krmivo pečené v peci má několik výhod. Významnou výhodou je, že díky pomalému pečení je možné do receptury přidávat mnohem víc čerstvého masa v porovnání s krmivy, která jsou vyráběna procesem extruze. Při pomalém pečení krmiva v peci zůstávají zachovány přirozené vůně, a chutě použitých ingrediencí. Krmivo je lépe stravitelné, přičemž jsou zachovány nutriční hodnoty proteinů, vitamínů a ostatních výživových složek. Naše granule pečené v peci mají v porovnání s extrudovanými o 20 % vyšší hustotu a proto není potřeba zvířeti podávat takové množství krmiva, jako je to v případě extrudovaných krmiv. Velké objemy krmiva, které je potřebné podávat při krmení extrudovaným krmivem můžou způsobovat zvířeti zažívací potíže, pocit plnosti, nadýmání a únavy.

Krmivo pro kočky a psy Oven-Baked Tradition™, které vyrábíme v Kanadě v rodinném podniku poskytuje kočičkám a pejskům neodolatelný chuťový zážitek, a zároveň jsou v něm zachovány nutriční hodnoty jednotlivých ingrediencí. Všechny naše receptury pro kočky a psy jsou vyráběny procesem pomalého pečení v peci v malých dávkách pro zachování maximální kvality a čerstvosti podobně, jako je to běžné při pečení v domácnosti. Naše krmiva jako hlavní složku skutečně obsahují maso od pečlivě vybraných producentů a farem v Kanadě. Ať jde o vykostěné, kuřecí, jehněčí, nebo rybí maso, je jeho kvalita vždy nekompromisně zaručena a kontrolovaná. Naše zdravé, kvalitní receptury obsahují také čerstvou zeleninu a ovoce, například batáty (sladké brambory), jablka, brusinky, borůvky, banány, špenát, brokolici a dýni, které dodávají nepostradatelné výživové složky pro dlouhý a zdravý život Vašich domácích mazlíčků. K zabezpečení všech jejich potřeb do krmiva přidáváme i další nepostradatelné výživové složky, jako jsou vitamíny a minerální látky. Dále přidáváme v Kanadě pěstované celozrnné obilniny (ječmen, oves, žito, lněné semínko), které meleme v našem vlastním mlýně, čímž dáváme záruku na jejich optimální využití.

Protože nám nejvíc záleží na zdraví Vašich domácích mazlíčků jsou naše receptury zaručeně bez použití hormonů, antibiotik, umělých ochucovadel a konzervačních látek. Pokud si vyberete ke krmení krmivo pro kočky a psy Oven-Baked Tradition™, můžete si být jisti, že jste zvolili krmivo bez obsahu níže jmenovaných látek, které jsou častým spouštěčem alergií, intolerancí a zažívacích potíží:

  • Pšeničný lepek
  • Pšenice
  • Kukuřice
  • Soja
  • Hovězí produkty
  • Umělé ochucovadla a barviva
  • BHA/BHT nebo ETHOXYQUIN

 

Oven-Baked Tradition™ zaručuje receptury prvotřídní kvality a standartu každý den. Náš odborný tým pracuje na tom, aby krmivo Oven-Baked Tradition™  bylo na trhu jedinečné. To, co naše krmivo dělá výjimečným je proces výroby pomalého pečení v peci a naše jedinečné receptury a prvotřídní ingredience. Jsme přesvědčeni, že psi i kočky potřebují to nejlepší a děláme maximum, aby mohli denně dostávat to nejkvalitnější krmivo, které jim zaručí dlouhý a zdravý život po boku svého majitele. Mohlo by se zdát, že jediné co odlišuje naše krmivo od běžných krmiv vyráběných procesem extruze je proces výroby pomalého pečení v peci, ale je to i náš cit pro detaily a snaha vyrobit dokonalé krmivo.

Proces výroby můžete shlédnout na následujícím videu:

rodina Lemieux, majitelé

Žádné produkty značky Oven-Baked Tradition nebyly nalezeny...