Carna4

První suché 100% krmivo bez syntetických látek - Plnohodnotná alternativa k syrovému masu či náročné přípravě krmiva v domácích podmínkách.

V roce 2010 se David Stauble a Maria Ringo rozhodli naplnit potřeby starostlivých chovatelů a nabídnout jim zcela přírodní a čistou alternativu k syrovému masu či náročné přípravě krmiva v domácích podmínkách.

Chápeme, že někdy zkrátka není na přípravu krmiva čas, byť jsme stále přesvědčeni o ideálnosti podávání krmiva v syrovém stavu. Kombinací našich dlouholetých zkušeností v oboru jsme vyvinuli krmivo nekompromisní kvality, které lze snadno podávat. To byl počátek zrodu společnosti Carna4.

Naši společnost jsme pojmenovali po bohyni Carně, o které staří Římané věřili, že dokáže chránit jejich vnitřní orgány, jako srdce, plíce, játra, tedy orgány, jež pomáhají zásobovat jejich těla živinami, a udržují jejich zdraví a vitalitu. Udržet si zdraví a vitalitu – to je přesně to, co chceme produkty Carna4 poskytnout vašemu zvířeti. Klademe si za cíl nabízet výživu pouze z přirozených, minimálně zpracovaných surovin.

Vášeň pro přírodní potraviny přinesla nejdříve Marie, praktikující alternativní medicínu, se svým kritickým náhledem na vše okolo zdraví. V roce 1986 se vydala cestou přírodních potravin v Ann Arbor ve státě Michigan, kde společně se svým přítelem spoluzaložila Sojouner Farms Natural Pet Products, jednu z prvních značek nabízejících přírodní krmiva pro psy a kočky v Severní Americe.

Dave měl po 22 let na starosti výrobu krmiv pro největšího kanadského výrobce a prodejce kompletních řad krmiv pro psy a kočky začátku 21. století. Tato zkušenost mu otevřela oči a umožnila mu vidět nedostatky komerčních krmiv pro domácí zvířata. Dave a Maria poté spojili své zkušenosti a dali vzniknout prvnímu, 100% přírodnímu krmivu pro psy.

Naše krmivo je 100% přírodní, jeho receptura neobsahuje žádné syntetické přísady ani vitamínové směsi, obsažené ve většině ostatních takzvaně „přírodních“ krmiv. Vašemu zvířecímu společníkovi nabízíme ingredience na úrovni superpotravin – viz nutriční hodnota organicky naklíčených semen.

Vyrábíme v Kanadě a před uvedením na trh testujeme bezpečnost každé šarže. Hrdě spolupracujeme s ostatními, kteří stejně jako my věří v potravní řetězec udržitelný bez chemických přípravků a v zemědělství bez geneticky modifikovaných rostlin.

Děkujeme vám za vyzkoušení produktu z řady Carna4.

Žádné produkty značky Carna4 nebyly nalezeny...