Canine Caviar

Canine Caviar je výjimečné ultraprémiové krmivo, jediné svého druhu na současném trhu. Díky pečlivě zvolenému a vyváženému složení, kvalitním surovinám a šetrnému procesu zpracování nabízí vašemu psovi nejen skvělou chuť, ale hlavně péči, kterou si jeho organismus zaslouží.

Canine Caviar je alkalizující krmivo. Pomáhá v organismu vašeho chlupatého parťáka udržet hodnotu pH v rozmezí 7,1 – 7,4, která je velmi důležitá pro optimální látkovou výměnu a vlastně i pro celý psí organismus a jeho správné fungování. Svým složením se blíží přirozené potravě, kterou předci dnešních psů lovili a konzumovali ve volné přírodě. Zkrátka vychází z toho, co pro ně matka příroda zamýšlela.

A proč je alkalizující strava vlastně důležitá?

Přináší více kyslíku do krve a tím podporuje regenerační schopnosti celého organismu. Minimalizuje buněčnou degeneraci a omezuje tak anaerobní aktivity, tedy stárnutí. Snižuje riziko vzniku diabetes, onemocnění ledvin, jater a srdce, mírní zažívací potíže a minimalizuje projevy potravinových alergií, jako je tvorba svědivých míst a jejich škrábání.

Žádné produkty značky Canine Caviar nebyly nalezeny...