cdVet Levandulový odpuzovač klíšťat jemný 10ml

Neohodnoceno
 
 

Jemný přírodní odpuzovač vnějších parazitů z čistých (100%) za studena lisovaných éterických olejů

Dostupnost Vyprodáno
499 Kč    
Kód produktu 6135
Kategorie Přírodní antiparazitika
 

Někteří psi, a také někteří lidé, nemají čajovník příliš v oblibě (nevoní jim). Proto je Levandulový odpuzovač klíšťat (Abwehr Konzentrat mild) vhodnější volbou pro psy a lidi, kterým nevoní a nebo pro rodinu, kde žije pes i kočka.

Přírodní odpuzovač z kakostu lučního, levandule lékařské a balmínu košťatého, který pachovou záměnou chrání proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, vši, roztoči) a částečnou ochranu poskytuje také před nepříjemným bodavým a štípavým hmyzem (komáři, ovádi, mušky).

Použití levandulového odpuzovače:

Velmi účinný koncentrovaný levandulový odpuzovač parazitů naneseme jednou týdně po jedné kapce na čípek uprostřed ušní mušle levého a pravého ucha (jemně vmasírujeme).

Čistě přírodní odpuzovač vnějších parazitů „cdVet Abwehr Konzentrat mild“ je zcela bezpečný pro štěňata, březí a kojící feny, pro dospělé psy, stejně tak jako pro děti a dospělé (neobsahuje žádné jedy ani jiné zdraví škodlivé chemické látky).

Balení: Skleněná lahvička s kapátkem. Obsah 10ml (180 kapek) vystačí psovi každé velikosti cca na jeden rok.

Aplikace odpuzovače parazitů cdVet:
 

Odpuzovač klíšťat si kápneme na prst

Odpuzovač klíšťat rozetřeme mezi prsty

Psovi opatrně zvedneme ucho

Olejíček vmasírujeme na čípek uprostřed ušní mušle

Po otevření skleničky si kápneme na ukazováček ruky jednu kapku odpuzovače.

Olejovou kapku odpuzovače parazitů krátce rozetřeme mezi ukazováčkem a palcem.

Ucho psa zvedneme, boltec přitiskneme k hlavě (případně odrolujeme) a obnažíme ušní mušli.

Olejíček vmasírujeme na čípek uprostřed ušní mušle. 
Zvětšit obrázek


Poznámka:
 U citlivých psů, kteří si nenechají v klidu přípravek aplikovat do uší (nechtějí držet), můžeme přípravek vmasírovat po jedné kapce do pokožky na zádech mezi lopatky a ke kořeni ocasu. Nevýhodou je prodloužení doby náběhu plné účinnosti na cca 40 dní. 

Upozornění: Levandulový odpuzovač parazitů nedáváme psovi do očí ani do nosu!

Je vhodný i pro štěňata, březí a kojící fenky?

Ano tento čajovníkový odpuzovač parazitů z čistých za studena lisovaných éterických olejů můžeme bez obav používat i pro ochranu štěňat (stáří od 4 týdnů), pro březí a kojící fenky.

Celoroční ochrana proti blechám:

Pravidelnou preventivní aplikací tohoto čajovníkového odpuzovače ochráníme psa před napadením blechami, které našim psům obz

Dosažení plné účinnosti odpuzovače parazitů cdVet:

Pro dosažení plné účinnosti, zejména k obraně proti klíšťatům aplikujeme odpuzovač do uší jedenkrát denně po dobu 3 týdny (přenos do lymfatického systému). V dalším období pak aplikujeme odpuzovač parazitů do uší již jen jednou nebo dvakrát týdně (podle intenzity výskytu klíšťat).

Oslabení účinnosti:

Při alergických projevech, kožních problémech, po očkování nebo při jinak oslabené imunitě (antibiotika), může být účinnost odpuzovače parazitů díky pachovým změnám psa (sekret na pokožce, hnisavá místa apod.) oslabena, protože změněný pach láká parazity! Koupáním psa se účinnosti nesnižuje.

Složení odpuzovače parazitů cdVet:

Alkohol, zederach indický, kakost luční, levandule lékařská, balmín košťatý, badyán pravý. 

Poznámka:
 Použity jsou čisté (100%) éterické oleje farmaceutické kvality lisované za studena, které pocházejí z kontrolovaných Bio-zdrojů kbA (kontrolirtes biologisches Anbau).

Přidané látky: ŽÁDNÉ


Poznámka:
 ošetřovací přípravek cdVet Abwehr Konzentrat mild neobsahuje žádné syntetické látky, plniva ani konzervanty. Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.