Alavis Single Maxík 600g

Kód: VET04173
Neohodnoceno
900 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™.
ALAVIS™ Single Maxík má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida).
ALAVIS™ Single Maxík se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourávání poškozené kloubní tkáně. Rovněž ho lze jako doplněk úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů či v dermatologii pro vyšší kvalitu srsti, kůže a kožních derivátů.

ALAVIS™ Single Maxík doporučujeme podávat:

  • při zánětu a bolesti kloubů, vazů, šlach a svalů,
  • pro snížení predispozic ke kloubním onemocněním (např. luxace patelly, dysplazie loketního či kyčelního kloubu),
  • pro zkvalitnění srsti včetně matné,
  • pro regeneraci a relaxaci svalů,
  • pro zpevnění vazů a šlach.

Obsah účinných látek v 1 kg:

MSM – methylsulfonylmethan 994 g
COLLYSS™ 3 g
CARTIDYSS™ 3 g

MSM – methylsulfonyl­methan
MSM je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organismu působí pozitivně, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.

COLLYSS™
COLLYSS™ – kolagen typu I. v nejvyšší kvalitě se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I. Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

CARTIDYSS™
CARTIDYSS™ – kolagen typu II. v nejvyšší kvalitě udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II. je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Dávkování:

  Hmotnost psa Denní dávka
střední plemena 15–25 kg 1/4 odměrky
velká plemena 25–35 kg 1/3 odměrky
35–45 kg 1/2 odměrky
obří plemena 45–55 kg 2/3 odměrky
55–75 kg 3/4 odměrky
75 a více kg 1 odměrka

Prvních 14 dní podávejte tuto dávku 2× denně, poté pokračujte podáváním doporučené dávky 1× denně, při chronických potížích dlouhodobě.

Způsob použití:

Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy. Zamíchá se s kouskem potravy nebo se nasype do krmiva či na granule.

Délka užívání:

Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky. Při kloubních obtížích je vhodné ALAVIS™ Single Maxík podávat spolu s chondroprotek­tivními přípravky např. ALAVIS™ Kloubní výživa (VET00492).

Upozornění:

Určeno pouze pro zvířata!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: