cdVet byliny pro psy Wurm-o-Vet 12g

Neohodnoceno
 
 

Přírodní sypký doplněk výživy z bylin a zeleninových extraktů, který obzvláště při napadení zažívacího traktu vnitřními parazity (začervení) napomáhá zlepšení příjmu živin

Dostupnost Vyprodáno
354 Kč    
Kód produktu 6126
Kategorie Odčervení
 

ContraWurm dodá střevům psa určité byliny, které červy ochromí (dostanou křeč a pustí se střevní stěny). Zeleninové extrakty následně zvýší střevní motoriku a tím se pes červů spolu se střevním obsahem (dříve než pomine ochrnutí červů) zbaví. Odčervovací dávka se podává dvakrát po sobě v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Vzorem pro recepturu tohoto přírodního produktu je vlk, který ví, že s pomocí určitých bylin se lze zbavit červů ve střevě. Pro některé majitele psů může být nepříjemným projevem tohoto přirozeného odčervení bez chemie a nervových jedů řídká a častější stolice v následujících hodinách, které je vhodné strávit na velké procházce (cca 3 až 4 hodiny).

Složení cdVet Wurm-O-Vet:

Specielní bylinná směs cdVet receptury, zeleninové extrakty.

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk stravy cdVet ContraWurm Hund neobsahuje žádné syntetické látky (nervové jedy, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze jen z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování.

Jak často psa odčervovat?

Budoucí psí mámy odčervujeme tři až pět dní před krytím a čtrnáct dnů před porodem. Štěňata odčervujeme (společně s matkou) ve dvou, čtyřech, šesti a osmi týdnech. Po společném odčervení mámy a štěňat pak samotná štěňata odčervujeme jednou měsíčně až do stáří půl roku. Dospělé psy krmené převážně hotovými (průmyslově vyráběnými) krmivy doporučujeme odčervovat pravidelně 4 až 6 x ročně. Ostatní dospělé psy krmené z větší části pestrou výživou (doma vařená, lisovaná, syrová strava apod.) doporučujeme odčervovat cca 2 až 4 x ročně.

Krmné doporučení cdVet Wurm-O-Vet:

Dva po sobě jdoucí dny podávejte vždy ráno cca: 
Pes do 20 kg – 1,5 odměrky na 10 kg váhy
Pes nad 20 kg – 2,5 odměrky na 20 kg váhy
Kočky – 1 – 2 g každá dávka (podle váhy)
Po 10 – 14 dnech tento postup, opět ve dvou po sobě jdoucích dnech, zopakujte.

Odměrka je uvnitř dózy. Jedna odměrka odpovídá hmotnosti odčervovacího prášku ContraWurm cca. 0,7 gramu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.