Bouda psí plastová DOGVILLA 70 FP

Kód: 105967
Neohodnoceno
3 025 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dogvilla je venkovní bouda pro psy vyrobená z houževnaté termoplastické pryskyřice, nárazu a UV odolného materiálu, vybavená systémem otevírání z boční stěny (patentováno). Otevírací panel lze namontovat vpravo nebo vlevo. Po otevření se stane pohodlnou plošinou, která spočívá na zemi a poskytuje vašemu psovi mnohem více prostoru. Ideální pro všechna roční období, zavřená v zimě nebo otevřená v létě, je chovatelská stanice Dogvilla vybavena ventilačním systémem, který zajišťuje vynikající vnitřní ventilaci zabraňující tvorbě vlhkosti a zaručuje tak vždy suché prostředí; základna je navržena se speciálními štěrbinami, které umožňují odtékání vody z boudy.

Vchodové dveře, umístěné na boku pro větší ochranu před atmosférickými vlivy, mají kolem vchodu speciální hliníkové hrany navržené tak, aby vydržely psí kousnutí. K menšímu modelu Dogvilla 60 lze naopak volitelně dokoupit hliníkový profil proti okusu.

Dogvilla je k dispozici v různých velikostech, prodává se kompletně rozložená, aby se zmenšila velikost balení. Montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální nářadí, takže ji lze snadno přepravovat a používat i na dovolené. Psí bouda se také snadno čistí, protože má odnímatelnou střechu.

K dispozici jako příslušenství pro všechny modely psích boud, najdete plastová dvířka, polštář Jolly z technické tkaniny nebo vhodnou sadu izolačních panelů pro použití uvnitř boudy a poskytující větší ochranu jak v zimě, kdy je klima přísnější, tak v létě. .

Dogvilla je ekologicky udržitelný produkt: ve skutečnosti se vyrábí z materiálu pocházejícího z průmyslové recyklace a následné spotřeby, pro ochranu prostředí, ve kterém žijeme společně s našimi zvířecími přáteli.

  • Bouda pro psy vyrobená z termoplastické pryskyřice
  • Systém otevírání bočních stěn: stává se praktickou platformou
  • Zadní ventilační mřížka: Větrací systém
  • Vnitřní systém odvodu vody
  • Odnímatelná střecha pro čištění
  • Lze rychle sestavit bez použití speciálního nářadí
  • EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ: vyrobeno z recyklovaného plastu
  • Příslušenství, které lze zakoupit samostatně: polštář Jolly, plastové dveře a sada izolačních panelů

 

Vnitřní rozměry jsou (L = délka, Š = hloubka, H = maximální vnitřní výška):

DOGVILLA 70: D 62 x Š 43 x V 45 cm

Rozměr dvířek: 20 x 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: